1. Sınıf Malzeme

Siding Mantolama Sistemi ısı farklılıkları, yeryüzü hareketleri, mevsimsel koşullar gibi en zor şartlar altında bile çalışabilme özelliği sayesinde yapısı bozulmadan, solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.

İşçilik Garantisi

Siding Mantolama Sistemini en temiz ve güvenilir biçimde işçilikten ödün vermeden müşteri memnuniyetini esas alarak yapmaktayız.

%55 Isı Tasarrufu

Siding Mantolama Sistemi, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf ile ısı kaybını gidermektedir.

Uzun Ömürlü

Siding Mantolama Sistemi ısı farklılıkları, yeryüzü hareketleri, mevsimsel koşullar gibi en zor şartlar altında bile çalışabilme özelliği sayesinde yapısı bozulmadan, solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur. CO EXTRUSİON Teknolojisiyle üretilen Siding, 50 Yıllık ömrüyle diğer dış cephe kaplama malzemelerinin ulaşamadığı uzun ömürlü çözümler sunuyor.Yapılarınızı gelecek nesillere ulaştırıyor.

Korozyon ve Neme Karşı Koruma

Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve sistem alt yapısında kullanılan taş yünü levhaları ile hem ısı, hem de yangın yalıtımı sağlar. Buhar dengeleyici sayesinde dış cepheden bina yüzeyine herhangi bir nem geçişine engel olarak, hava alan yapıyı korur ve sistem içerisinde durağan ve kuru hava ortamı sağlar. Siding Mantolama Sistemi bu sayede dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını engeller, korozyona karşı korur. İç duvarlarda küf ve bakteri oluşumunun önüne geçer.

Yanmayan İnorganik Yapı

Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür.

Ücretsiz Keşif İçin Arayın

05356659431

05325781190